קריפטוגרם

קריפטו: הקדמה

כאשר משקיעים בקריפטו חשוב לפזר את הסיכונים בין מספר פלטפורמות ולא להשקיע הכל במקום אחד. קריפטו יכול להניב תשואה גבוהה אבל גם כרוך בסיכון גדול, לכן פיזור חיוני. בנוסף, כל פלטפורמה מתמחה בתחומים מסוימים ויש לה יתרונות וחסרונות ייחודיים לה. על כן, מומלץ לבחור מספר פלטפורמות מובילות ולפזר ביניהן את ההשקעה בקריפטו. להלן 4 האתרים המומלצים ביותר כרגע להשקעה במטבעות דיגיטליים לשנת 2023.

פלטפורמת הקריפטו Crypto.com

Crypto.com נוסדה בשנת 2016 על ידי בובי באו וקריס מארסזלק כסטארט-אפ המתמקד בקריפטו ובלוקצ'יין. כיום היא משרתת למעלה מ-80 מיליון לקוחות בכל רחבי העולם ונחשבת לאחת הפלטפורמות הגדולות והמובילות בתחום. Crypto.com מאפשרת סחר בין למעלה מ-250 מטבעות דיגיטליים שונים לצד מעל 20 מטבעות פיאט כגון דולר, יורו ועוד. כמו כן היא מציעה מסחר במרווחים, תוכנית תגמולים ונאמנות ללקוחות ותמיכה במגוון רחב של ארנקי קריפטו חיצוניים.

פלטפורמה למסחר במטבעות Uphold

Uphold היא פלטפורמה להמרה וסחר של מטבעות שהוקמה ב-2015 על ידי המפתח הוותיק אנטוניו גרסיה וצוותו. החברה, הממוקמת בסן פרנסיסקו שבארצות הברית, פועלת כיום בלמעלה מ-184 מדינות ברחבי העולם ונותנת גישה למעל 250 מטבעות דיגיטליים שונים לצד מטבעות פיאט ואף סחורות כגון זהב, כסף ונפט. ל-Uphold יש רישיונות רשמיים לפעול כספק שירותי מטבע וכן שיתופי פעולה עם מוסדות פיננסיים מובילים. היא נחשבת אמינה ובטוחה עם דגש רב על שקיפות הפעילות.

בורסת הקריפטו מהגדולות בעולם Coinbase

Coinbase היא אחת מבורסות הקריפטו הגדולות והוותיקות בעולם. החברה, שמשרדיה הראשיים שוכנים בסן פרנסיסקו שבקליפורניה, הוקמה בשנת 2012 על ידי בריאן ארמסטרונג ופרד אהרסמן כדי לאפשר סחר קל ונוח בביטקוין ומטבעות דיגיטליים נוספים. כיום ל-Coinbase קרוב ל-108 מיליון משתמשים רשומים בלמעלה מ-100 מדינות ברחבי העולם והיא נסחרת בבורסה לניירות ערך בארה"ב תחת הסימול COIN. הפלטפורמה מציעה כרגע 248 מטבעות קריפטו שונים למסחר לצד NFTs ועוד.

בורסת הקריפטו המובילה בעולם Binance

Binance היא בורסה מובילה למסחר בקריפטו שהוקמה בשנת 2017 בהונג קונג על ידי המתכנת צ'אנגפנג זאו וייסי לי. החברה התרחבה בקצב מסחרר והפכה תוך זמן קצר לאחת הגדולות בענף עם מיליוני משתמשים ברחבי העולם. נכון להיום Binance מציעה מעל 150 מטבעות קריפטו שונים הזמינים למסחר דרך האתר והאפליקציה שלה ומבצעת מעל 1.4 מיליון עסקאות בשנייה – הנפח הגבוה ביותר בין כל הפלטפורמות. ייחודה של Binance הוא במרכז הלמידה הגדול שהיא מפעילה, הכולל מדריכים, סרטונים וקורסים ללא תשלום עבור משקיעים מתחילים בתחום הקריפטו.

סיכום – איך לבחור את הפלפטורמה הבאה

בין האתרים המובילים כיום להשקעה ומסחר במטבעות דיגיטליים ניתן למנות את Crypto.com, Uphold, Coinbase ו-Binance. לכל אחד מהם יתרונות ייחודיים החל ממגוון עצום של מטבעות זמינים, דרך שירותי ערך מוסף למשתמשים וכלה בהיצע של כלים חינוכיים ללומדים מתחילים בתחום המתפתח של הקריפטו והבלוקצ'יין. על ידי פיזור ההשקעה ביניהם ניתן למזער סיכונים ולמקסם את התשואה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *